Miesto podujatia

Hotel Saffron, Radlinského 27, Bratislava

Podujatie COINTT 2022 – konferencia, ako aj spoločenský večer (slávnostná večera spojená s vyhlásením víťazov súťaže Cena za transfer technológií na Slovensku 2022) prebehne v kongresových priestoroch Hotela Saffron v Bratislave. Tieto sa nachádzajú na prvom poschodí.

Konferencia sa tento rok bude konať výlučne v prezenčnej forme. Uskutoční sa tohto roku na štyroch pódiách (stejdžoch). Z nich medzi tri hlavné patria: Cooperation, Innovation a Technology Transfer. Okrem nich bude tento rok po prvý krát súčasťou konferencie aj Expo-konzultačný stejdž, kde sa budú prezentovať počas obidvoch dní jednotlivé centrá transferu technológií zo slovenských univerzít a SAV, ale svoje služby a výrobky odprezentujú aj spoluorganizátori a ďalší partneri, napr. patentové kancelárie alebo Výskumné centrum AgroBioTech SPU v Nitre s ochutnávkou svojich potravinárskych výrobkov.

Parkovanie

Parkovanie bude zabezpečené organizátorom podujatia len vopred dohodnutým rečníkom a účastníkom konferencie. Ostatní účastníci majú možnosť využiť platené parkovisko hotela. Odporúčame však vopred si preveriť na recepcii hotela dostupnosť parkovacích miest kvôli kapacite.

Ubytovanie

Vopred dohodnutým účastníkom konferencie a spoločenského večera zabezpečí ubytovanie organizátor. Ostatní účastníci si majú možnosť zabezpečiť ubytovanie v komfortných izbách Hotela Saffron na vlastné náklady. Viac informácií o cenách a kapacitách hotela sa dozviete na jeho recepcii.